Spor dolu bir tatil sizi bekliyor...

Spor ve Fitness

Spordan vazgeçmem diyenler için fitness salonu, tenis kortu, basketbol sahası mevcut olan Kilikya Palace’ta, küçük misafirlerimiz için ise muhteşem bir oyun alanı, mini disko ve eğlenceli dakikalar hazır bulunmaktadır.

Bir adet ışıklandırmalı tenis kortu ve bir adet basketbol sahası bulunmaktadır. Ayrıca yaz döneminde plaj voleybolu da vardır.

Spor tutkunu misafirlerimiz tenis salonumuzdaki modern ekipmanlarımızla formda kalmaya devam edebilirler.Adrenalin dolu bir tatil sizi bekliyor...

Su Sporları

Eğlenceye her zaman yer var! Tatil dinlenmek, rahatlamak olduğu kadar eğlence de demektir. Çeşitli aktivite ve eğlencelerle tatilinizi mutlak keyfe dönüştürün. Profesyonel animasyon ekibi ile oyunların, uluslararası gösterilerin, müziğin ve dansın, yarışmaların hareketine kendinizi bırakın ve sınırsız bir eğlenceye kulaç atın.

Otelimizde banana, ringo, jetski, paraşüt ve su kayağı ile misafirlerimiz eğlenceli vakitler geçirebilirler. Sörf, jetski, paraşüt ve çok daha farklı su sporları ile denizin de gökyüzünün de hakimi siz olun.

Su sporu aktiviteleri kış sezonunda sunulmamaktadır.Eğlence dolu bir tatil sizi bekliyor...

Eğlence Zamanı

Gün boyu neşe dolu profesyonel animasyon ekibimizle spor aktiviteleri ve oyunlar, amfi tiyatroda birbirinden yaratıcı, estetik ve eğlenceli uluslararası showla , skeçler, müzikaller, yarışmalar, mini disko ve mini kulüp, ayda iki kez Türk gecesi, her hafta bir gün canlı müzik ve her gece disko alternatifleri bulunmaktadır.

 • Animasyon

  Haftanın 6 Günü
 • Akşam Gösterisi

  Var
 • Türk Gecesi + Folklor

  İki haftada bir
 • Canlı Müzik

  Haftada bir
 • Gündüz Oyunları

  Var